Kanál SP na YouTube SP na Facebooku SP na Floowie

Pozvánky

Národní konference služby Podpora samostatného bydlení

 
Rytmus zve na 1. národní konferenci služby Podpora samostatného bydlení, která se uskuteční 17. října 2017 v Krajské knihovně v Karlových Varech.
 
Srdečně zveme kolegy z řad poskytovatelů  služby samostatného bydlení (PSB) i jiných služeb, úředníky ze sociálních odborů, opatrovníky, uživatele služby, rodiče a blízké osoby lidí, kteří služby využívají, 17.10.2017 od 10 do 16 do Krajské knihovny v Karlových Varech na 1. Národní konferenci služby Podpora samostatného bydlení.
 
Cílem konference je informovat o službě, o způsobu jejího poskytování, přínosech, které má pro budování samostatnosti lidí, s jejíž pomocí žijí, o jejím záběru i o tom, co jsme objevili a čemu novému se naučili.
 
Tématy konference budou: spolupráce služby PSB s jinými službami, rozhodování s podporou, služba PSB pro lidi s duševním onemocněním, zkušenosti veřejných opatrovníků aj.
 
Máte-li zájem účastnit se konference, neváhejte se obrátit na koordinátorku Terezu Glaserovou na email: Tereza.glaserova@rytmus.org nebo tel. 734 446 743 nebo navštivte webové stránky organizace www.rytmus.org.

Vloženo: 22.9.2017 10:15

zpět na přehled

Nabídka nových knih

obalka
Kniha rozhodnutí
Mikael Krogerus...
obalka
Muž, který...
David Adam
obalka
Jenom já...
Andrea Jolander
obalka
Mohou neuro...
B. Sahakian...
obalka
Zítra je...
Tobi Katze
obalka
Citlivý pomocník
Ilse Sand
obalka
Komplexy
Erel Shalit

... kompletní nabídka

© 2014, časopis Sociální práce/Sociálna práca | počet návštěv: [CNW:Counter] | … vstup do administrace