Kanál SP na YouTube SP na Facebooku SP na Floowie

Pozvánky

Duševní zdraví - Reforma psychiatrické péče

 
Především pro zájemce působící v oblasti sociální práce je určen seminář pro odbornou veřejnost, který pořádá Výbor dobré vůle - Nadace Olgy Havlové. Pokud je pro Vás aktuální téma duševního zdraví a Reformy psychiatrické péče, můžete se na seminář zdarma zaregistrovat zde. Seminář se koná 24. dubna 2019 v Praze, registraci prosím proveďte nejpozději do úterý 16. dubna.
 
Jak postupuje reforma psychiatrické péče, kde jsme v roce 2019? To prozradí Pavel Novák, regionální konzultant reformy psychiatrické péče, a jeho kolegové na semináři 24. dubna od 9 do 15 hod v Kampusu Hybernská (sál 2D - 2. patro, budova D). Dosavadní úspěch reformy lze nejlépe ukázat na činnosti Center duševního zdraví, zástupci jednoho z pražských center nám představí jeho fungování v praxi. Pokud se chcete semináře zúčastnit, prosíme o potvrzení účasti do 16. dubna 2019, a to vyplněním formuláře zde. Účast na semináři je po registraci zdarma. Během akce bude zajištěno drobné občerstvení.
 
Seminář navazuje na projekt SALZBURG SEMINARS, jehož cílem je mezinárodní vzdělávání lékařů a následné sdílení získaných znalostí.
 
 

Vloženo: 10.4.2019 10:17

zpět na přehled

Nabídka nových knih

obalka
Nenásilná...
M. B.Rosenberg
obalka
Přerámování v...
Mark Tyrrell
obalka
Psychodiagnostika...
Elena Lisá
obalka
Jak mi dneska je?
Thomas Prünte
obalka
Praxe a metody...
T. Hradilková a kol.
obalka
Přechodové...
A. van Gennep
obalka
Autenticita
Stephen Joseph

... kompletní nabídka

© 2014, časopis Sociální práce/Sociálna práca | počet návštěv: [CNW:Counter] | … vstup do administrace