Kanál SP na YouTube SP na Facebooku SP na Floowie

Pozvánky

Hranice v sociální práci - sociální pracovník versus klient

II. workshop s tématem „Hranice v sociální práci - sociální pracovník versus klient“ proběhne v Olomouci 17. a 18. září 2019 (místo konání bude upřesněno).

Workshop je dvoudenní a je určen pro 50 sociálních pracovníků aktuálně vykonávajících sociální práci na celém území České republiky, včetně Prahy.
 
Workshop bude první den rozdělen na dvě části – dopolední teoretickou a odpolední praktickou. Účastníci workshopu budou nejprve seznámeni s teoretickým výkladem k tématu a ve druhé části bude konkrétně představeno praktické využití těchto poznatků a započne interaktivní část pro předávání zkušeností. Druhý den bude celý věnován praktickému využití.
 
Účastníci workshopu se rozdělí do čtyř skupin (2x12 a 2x13 účastníků) a bude následovat praktická část workshopu, ve které budou facilitátoři aktivně a interaktivně zapojovat účastníky do diskuse. Při práci ve skupinách budou využity metody skupinových myšlenkových map, brainstormingu, společných debat a diskusí, výměna zkušeností formou skupinového flipchartu aj.
 
Účast na workshopu je nutná v celém rozsahu, při dřívějším odchodu není možné vydat osvědčení o účasti!
 
Workshop NENÍ akreditovaný a NELZE jej započítat do dalšího vzdělávání!
 
Vyplněním tohoto formuláře budete zařazen/a do výběru účastníků na workshop.
 
Zároveň si Vás dovolujeme informovat, že účastníkům bude hrazeno celodenní stravné, ubytování (pokud tuto možnost vyberou v následujícím formuláři, při zrušení účasti méně než 7 dní před začátkem akce, je nutné ubytování uhradit na vlastní náklady!!!) a cestovní náklady (Vztahuje se i na použití k přepravě vlastního motorového vozidla na místo konání akce, kdy lze proplatit cestovní náklady nejvýše v ceně jízdenky ve 2. třídě vlaku nebo na autobus, vždy pro nejkratší spoj z místa bydliště do místa konání pořádané akce, nelze proplatit jízdenky 1. třídou).
 
Přihlášky budou přijímány do naplnění kapacity, nejpozději však do 31. 7. 2019. Potvrzení o tom, zda jste byl/a či nebyl/a vybrán/a obdržíte na Vámi uvedený e-mail nejpozději do 15. 8. 2019.
 

Kontaktní e-mail: veronika.najemnikova@mpsv.cz

Webová stránka: www.budmeprofi.cz

Vloženo: 12.7.2019 23:15
Naposledy upraveno: 12.7.2019 23:18

zpět na přehled

Nabídka nových knih

obalka
Blíž tě nepustím
Rolf Sellin
obalka
Minimalismus do ...
Aston Sanderson
obalka
Umění uměřenosti
Svend Brinkmann
obalka
Mateřský koučink
Jana Černá
obalka
Nic mi není! Pomoc ...
Xavier Amador
obalka
Všímavost a soucit ...
Jan Benda
obalka
Narušení
Susanna Kaysen

... kompletní nabídka

© 2014, časopis Sociální práce/Sociálna práca | počet návštěv: [CNW:Counter] | … vstup do administrace