Kanál SP na YouTube SP na Facebooku SP na Floowie

Úvod » »

Již brzy se uzavře dotační výzva Jihomoravského kraje

Vydáno před 8 lety

Brzy se uzavře dotační řízení na poskytnutí dotací z rozpočtu Jihomoravského kraje pro rok 2013 na podporu a rozvoj nestátních neziskových organizací zajišťujících veřejně prospěšnou činnost v oblasti zdravotnictví. Jedná se konkrétně o dva programy a uzávěrka je stanovena na 31. 01. 2013 .

Program 1
Tento program je určen pro projekty zaměřené na rozvoj – zkvalitnění, rozšíření všech typů ošetřovatelské nebo jiné zdravotní péče a na podporu činnosti NNO zaměřujících se na zdravotnickou osvětu. Žádosti jsou příjmány do 31. 01. 2013 a příjemci podpory mohou být občanská sdružení zřízená, obecně prospěšné společnosti, církevní právnické osoby. Minimální výše podpory na jeden projekt/akci/činnost je 5000,- Kč a maximální výše podpory na jeden projekt/akci/činnost je do výše limitu dotace. Minimální podíl spoluúčasti žadatele je 60%.

Program 2
Druhý program je určen na podporu činnosti nestátních neziskových organizací působících v oblasti zdravotní osvěty a prevence na území Jihomoravského kraje. Příjemci podpory jsou občanská sdružení, církevní právnické osoby a obecně prospěšné společnosti. Minimální výše podpory na jeden projekt/akci/činnost činí 5000,- Kč a maximální výše podpory na jeden projekt/akci/činnost je do výše limitu dotace. Minimální podíl spoluúčasti žadatele  byl stanoven na 10 %.

Kontaktní osoba: Pavel Hubálek, tel.: 541 652 168, e-mail hubalek.pavel@kr-jihomoravsky.cz

 

Více informací: Portál JMKSdílet text:

0

Diskuze

Všechny komentáře

Zatím nebyl vložen žádný komentář

Vložit komentář

zapište číslo číslovkou: sedm

... všechny zprávy

Nabídka nových knih

obalka
Jak navazovat ...
Devora Zack
obalka
Zooterapie v ...
Jaroslava Bicková
obalka
Poruchy osobnosti ...
Riegel, Pěč, Kalina
obalka
Existenciální ...
Irvin D. Yalom
obalka
Transformace ...
Ladislav Timuľák
obalka
Když ty nejsi ty
Anita de Nennie
obalka
Zbláznění
Ellen Forney

... kompletní nabídka

© 2014, časopis Sociální práce/Sociálna práca | … vstup do administrace